o receptach nasza oferta informacje o firmie kontakt z nami
 

recepta z nadrukiem

Odwiedziło nas:
 

Firma Unigawa (od 2009 roku LASER POLSKA) jest obecna na rynku od 1975 roku. Od początku działalności specjalizuje się we wszelkich usługach poligraficznych , a w szczególności w produkcji recept. Posiadamy również duże doświadczenie w produkcji druków specjalnych o najwyższym stopniu zabezpieczeń przed fałszerstwem .

Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na stworzenie sprawnego systemu zarządzania i kontroli, który jest szczególnie istotny w przypadku tak wyspecjalizowanej i odpowiedzialnej działalności jaką jest produkcja druków wartościowych i materiałów zabezpieczających oraz recept.

Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo produkcji i poufność procedur . Teren zakładu jest strzeżony poprzez stały monitoring oraz system kamer przemysłowych obejmujących cały cykl produkcyjny. Firma utrzymuje także stałą współpracę z agencjami ochrony oraz firmami konwojującymi przesyłki wartościowe. Ponadto większość naszych pracowników posiada ponad dziesięcioletni staż w naszej firmie co daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa i zaufania.

Wykonujemy m.in. : hologramy, bilety komunikacji miejskiej, recepty dla Narodowego Funduszu Zdrowia, bony towarowe, kupony, bilety wstępu na koncerty, festiwale, karty rabatowe, druki numerowane, druki personalizowane, numerowane oraz druki oznakowane kodem kreskowym. W naszej ofercie posiadamy pełen wachlarz zabezpieczeń.

copyright © Laser Polska 2009 designed by Weeben
Producent - recepta, druki numerowane, recepty z kodem kreskowym, druki z kodem kreskowym, personalizacja, kody kreskowe. Zapraszamy po recepty.

ComWeb Pozycjonowanie